کریو VPN آزادی در اینترنت را فراهم می آورد

کریو VPN آزادی در اینترنت را فراهم می آورد

استفاده از VPN جهت رسیدن به سایت های مورد نظر بدون محدودیت

امروزه قوانین در جوامع مختلف دسترسی به سایت های بسیاری را به خاطر داشتن جامعه ای بهتر ممنوع کرده است. سازمانها این ممنوعیت را به جهت حفظ حریم خصوصی و والدین برای ارتقاء فرهنگ خوب برای فرزندانشان انجام داده اند.به همین دلیل شوق به خرید وی پی ان رو به افزایش است.

متاسفانه، هیچ کسی به آزادی انسان و اینکه هر کاری که دوست دارد انجام بدهد فکر نمی کند.

freedom-on-internet

بنابراین، پنهان کردن آدرس IP این راه حل را ارائه می دهد و باعث شروع یک دوره جدید از آزادی در جهان اینترنت شده است. این آزادی با خرید کریو وی پی ان امکان پذیر شده است.

همه چیزهایی که ممنوع شده اند لزوما دارای محتوای بد نیستند

سیاره ما زمین میزبان فرهنگ های بسیار متعددی است که منجر به شکل گیری تمدن های مختلف شده است. در برخی مناطق برخی نوشیدنی ها، برخی غذاها ، نژاد پرستی، کلاسیسم و بسیاری از این قبیل چیزها که یک فرهنگ را از دیگر متمایز می سازد وجود دارد.

بنابراین، چیزی که در یک فرهنگ قابل قبول است ممکن است در دیگری قابل تحمل نباشد. به همین دلیل، برخی کشورها فیلم ها یا مطالب مستهجن را ممنوع کرده اند در حالیکه دیگران اجازه می دهند. این برای بسیاری چیزهای دیگر نیز صحت دارد.

امروزه اکثر کشورها طرفدار آزادی هستند و افرادی از فرهنگهای مختلف در آنها سکنی گزیدند. بنابراین، آزادی در اینترنت از مطلوبترین چیزهایی است که کاربران به آن علاقمندند.

با این حال، غلبه کردن به ممنوعیت ها چیز آسانی نیست که با یک تنظیم ساده انجام شود، نیازمند روش های مختلف در موارد مختلف است. بیایید ابتدا بدانیم کدام روش ها و چه زمانی عملی هستند.

شما می توانید تونل خصوصی خود را به شبکه دیگر با استفاده از سرویس های پروکسی شبکه خصوصی مجازی VPN ایجاد کنید. این نوع از سرویس های پروکسی کارآمد ترین است و کاربران را از قوانین و همچنین از بد افزارهای موجود روی وب حفظ می کند.

فن آوری رمز گذاری هنگامیکه در سرویس های VPN خرید شده باشد، حفاظت اضافی برای داده های حیاتی تبادل شده عرضه می دارد به علاوه آزادی برای دسترسی به مطالب محدود شده روی وب سایتها مربوط به هر کشوری که باشد را ایجاد می کند.

استفاده از سایت ها به دیگر زبان های دنیا

در صورت خرید vpn امروزه هر وبسایت یا کسب و کار تمایل به پوشش گسترده مخاطبان در سراسر جهان دارد. بنابراین، آنها زبان های متعددی بنا بر مخاطبان هدف استفاده می کنند. اگر کشور یا سازمان شما وب سایت های انگلیسی را مسدود می کند، شما می توانید به زبان های فرانسه یا آلمانی همان وب سایت دسترسی یابید و از سرویس Google Translate برای برگردان آن به انگلیسی استفاده کنید.

استفاده از پروکسی DIY برای تغییر IP

همانند خرید وی پی ان ، برخی پلاگین های در دسترس برای PHP مبتنی بر منبع باز وجود دارد مانند WordPress. این پلاگین ها به شما اجازه می دهند تا سرویس های پروکسی با استفاده از وب سایت WordPress ایجاد کنید و به شما اجازه ارائه سرویس های پروکسی به دوستان خود و دیگران را می دهد. به عنوان مثال، RePress برای وب سایت ها fopen استفاده می کنند کاملا خوب است و دیگران از CURL به عنوان بهترین گزینه استفاده می کنند.

استفاده از دیگر نرم افزار تغییر دهنده IP

نرم افزار تغییر دهنده IP همچون VPN فرصتهای برای تغییر آدرس IP اصلی با یک IP جایگزین کاذب ارائه می دهد و اتصال شما را از کشور دیگری برقرار می کند. بنابراین، شما می توانید به سهولت IP خود را پنهان کنید و به مطالب مسدود شده دسترسی یابید یا از وب سایت های ممنوع شده دانلود کنید.گرچه با خرید vpn دقیقا همین هدف می رسید اما کماکان نرم افزار های فیلتر شکن که قابل تهیه هستند این کار را انجام میدهند.

خرید VPN و خرید کریو در parsvpn.net