VPN به کار متخصصان SEO سرعت می بخشد

VPN به کار متخصصان SEO سرعت می بخشد

خرید VPN و خرید کریو برای متخصصان SEO اهمیت زیادی دارد

seo-especialist

بالا بردن امکان دیده شدن یک وب سایت یا صفحه وب درنتایج موتور جستجو به معنی بهینه سازی موتور جستجو است. این نتایج انواع مختلف جستجو مانند جستجوی تصاویر، جستجوی علمی، جستجوی اخبار و جستجوی محلی و صنعتی را مورد هدف قرار می دهد. نقش متخصصان SEO انجام وظایف بهینه سازی از جمله اصلاحات مختلف و تست کردن هر کدام شامل محتوا و ویرایش HTML برای اضافه کردن کلمات کلیدی خاص و حذف موانع مرتبط از پایین نتایج صفحه وب است. اکنون، اجازه دهید درباره خرید VPN و خرید کریو صحبت کنیم.

نتایج جستجو بر اساس موقعیت مکانی هر کاربر است. بنابراین اگر شما در حال جستجوی یک مرکز خرید در کانادا هستید مجبور هستید در آنجا باشید تا بهترین نتیجه ممکن را در جستجو داشته باشید. پروکسی ها و VPN ها ابزاری هستند که متخصصان SEO استفاده می کنند تا رتبه سایت خود را بدون داشتن تلاش زیاد برای سفر به محل مشتری مورد نظر خود بدست آورند.

تفاوت های بین پروکسی ها و VPN ها چیست؟

در حالیکه هر دو پروکسی ها و VPN ها قابلیت این را دارند که ترافیک اینترنت شما را دوباره مسیریابی کنند و آدرس IP شما را پنهان کنند، آنها تفاوت هایی نیز دارند. پروکسی ها به عنوان فیلترهای وب شناخته شده اند که برای مرورگرهای اینترنت به کار رفته اند. در هنگام مرورکردن، کار پروکسی مسیریابی دوباره IP شما است که موقعیت های مکانی مختلف بر طبق امنیت سرور و سرعت آن اضافه کند. VPN ها ترافیک داده های شما را رمزگذاری می کنند در حالیکه آدرس IP شما را با IP ارائه شده توسط سرور VPN جایگزین می کنند. خرید VPN ها در مقایسه با پروکسی ها برای SEO مناسبترند برای اینکه آنها می توانند به مطالب محدوده شده مختلفی دسترسی یابند در حالیکه اطلاعات اطلاعات حساس آنها را حفاظت شده نگه دارند. اگر تصمیم به خرید VPN و خرید کریو دارید ما parsvpn.onlineرا به شما پیشنهاد می کنیم.

مزیت های خرید VPN برای متخصصان SEO چیست؟

  • سهولت تغییر آدرس IP. هنگامیکه شما با انتخاب موقعیت سرور به یک سرویس VPN متصل شده اید، نیازی به هیچ کار فنی ندارید بخاطر اینکه به طور خودکار آدرس IP شما را با آدرس جدید ارائه شده توسط سرور VPN جایگزین می کند.
  • بهره وری هزینه. با بسته های مختلف که ارائه دهنده سرویس VPN می تواند پیشنهاد دهد، متخصصان SEO می توانند بسته اشتراک کامل برای استفاده انتخاب کنند.
  • ناشناسی آنلاین. VPN ها برای این استفاده می شوند که مرور ناشناس برای شما فراهم کنند بدون اینکه به افراد دیگر اجازه ردیابی آدرس IP شما و هر کاری که به صورت آنلاین انجام می دهید را بدهند. این بسیار مطلوب است که اطلاعات شما و داده های حساس همیشه امن باشند.
  • کار به صورت از راه دور با VPN ها. VPN ها به متخصصان SEO اجازه کار در هر مکان و زمانی که هستند را می دهد در حالیکه در دفتر خود نیستند. این انعطاف پذیری و بهره وری لازم را برای مردمی که می خواهند به بیرون از محل کار بروند و یا حتی براحتی در منزل کار کنند را می دهد.
  • باز کردن وب سایت ها و دور زدن فیلترها. کار کردن روی یک پروژه که نیاز به جمع آوری داده و اطلاعات از کشورهای مختلف دارند می تواند برای متخصصان SEO مشکل باشد، بخصوص آنهایی که نیاز به روبرو شدن به مطالب محدود شده دارند. با استفاده از خرید VPN از سایت های فروش VPN، به متخصصان SEO اجازه دسترسی به وب سایت ها و دیدن مطالب فیلتر شده به صورت جغرافیایی آنها داده می شود.
  • بهبود امنیت آنلاین. مانند چیزی که گفته شد، VPN در مقایسه با پروکسی استفاده راحت تری دارند زیرا داده های شما همیشه رمزگذاری شده است به این معنی که سطح بالاتری از امنیت را ارائه می دهند.

خرید VPN و خرید کریو در parsvpn.net